Często zadawane pytania

Jak trzeba przygotować mieszkanie do prania tapicerki?

Nie trzeba specjalnie przygotowywać mieszkania. Nasz pracownik sam odsunie meble od ściany w razie potrzeby, zabezpieczy także podłogę. Bardzo prosimy zwolnić miejsce dookoła czyszczonych mebli, żeby tam można było się poruszać.

Czy dojazd do klienta bezpłatny?

Na terenie Krakowa dojazd jest zawsze bezpłatny. W promieniu 20 km od Krakowa do usługi doliczamy koszt dojazdu - 20 zł.

Z jakim wyprzedzeniem trzeba zamawiać pranie tapicerki?

Najlepiej zamawiać pranie z wyprzedzeniem 2-3 dni. Wtedy z pewnością uda się nam ustalić najdogodniejszy dla Państwa termin.

Czy zabezpieczacie podłogę podczas prania?

Podłogę podczas prania zabezpieczamy ręcznikami. Podłoga w trakcie prania oraz po zakończeniu prania pozostaje sucha.

Jak długo będzie schła tapicerka po praniu?

Średni czas schnięcia tapicerki meblowej to około 10 godzin. W zależności od rodzaju tapicerki może to być nawet od 1 do 15 godzin.

Co będzie, jeśli pranie nie usunie plam, na których mi zależy?

Przed rozpoczęciem prania tapicerki pracownik zawsze uprzedza o możliwym rezultacie prania, na przykład mówi o tym, że plama może nie zejść. Nigdy nie gwarantujemy, że usuniemy każdą plamę. Większość plam schodzi, ale są uporczywe plamy, których wywabić się nie udaje. Do klienta należy decyzja, czy pranie uznać za udane, czy nieudane. Jeśli klient nie jest zadowolony z rezultatów prania, to zwracamy do 100% opłaty.

Jak często trzeba czyścić tapicerkę skórzaną?

Zalecane jest regularne czyszczenie tapicerki skórzanej przynajmniej raz do roku. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie. Jeśli tapicerka nie jest regularnie czyszczona, to bardzo trudno powtórnie doprowadzić ją do zadowalającego stanu i przywrócić jej atrakcyjny wygląd.

Co daje impregnacja tapicerki?

Impregnacja tapicerki to dodatkowa ochrona, która sprawia, że tkanina jest trwale zabezpieczona przed zabrudzeniem.

zamów usługę
733 800 555
albo zadaj pytanie przez formularz kontaktowy
* - pola wymagane
733 800 555